Get app
Free

App: Red Bull MOBILE Collect

  (357 votes)
Views: 1792
Category Lifestyle
Version:1.0.106
Updated:
Requires os version:Android4.0.3 and up
Size:39M
Teraz zawsze i wszędzie możesz zbierać energię i wymieniać ją na nagrody ze Świata Red Bulla. Zbieraj energię, odbieraj nagrody!Wystarczy ściągnąć bezpłatną aplikację i zarejestrować się.

Jak zbierać energię?• wpisując kody z puszek• korzystając z telefonu w Red Bull MOBILE• bywając na imprezach Red Bulla i odbierając Vouchery na energię• chwaląc się aktywnościami na Facebook'u• korzystając z aplikacji RedBull.com• zapraszając znajomych do Red Bull MOBILE Collect


Nagrody ze Świata Red Bulla:1. Karuzela nagród – wybierasz nagrody rzeczowe (kolekcja ubrań Red Bull Racing, sprzęt sportowy, itp), nagrody cyfrowe (muzyka, dzwonki, tapety, aplikacje, cyfrowe autografy, itp), nagrody przygodowe (przeloty samolotami klasy Air Race, przejazdy samochodami sportowymi i spotkania z gwiazdami sceny Red Bulla).2. Nagrody gwarantowane – dodatkowa energia po osiągnięciu każdego poziomu aż do 50%, zaproszenia do specjalnej strefy na imprezach, darmowy Red Bull, wstęp do najlepszych klubów muzycznych.3. Prezenty niespodzianki – za aktywność i z zaskoczenia możesz wygrać np. wyjazd do siedziby Infiniti Red Bull Racing w Milton Keynes.


Dzień bez limitów w Red Bull MOBILE. Wybierz taryfę Red Bull MOBILE Energy - co miesiąc otrzymasz Pakę Energii, a za każdy zarejestrowany kod z puszki Red Bulla Dzień bez limitów czyli darmowe rozmowy, SMS-y i Internet.


Akcje specjalne – to dodatkowy sposób zbierania energii. Raz, może wymagać aktywności z Twojej strony, innym razem energia spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba.


Każdy Uczestnik Red Bull MOBILE Collect posiada swoje konto z pełną informacją o ilości energii, nagrodach, zbliżających się wydarzeniach.


Aplikacja jest wyposażona w funkcje ułatwiające korzystanie z Red Bull MOBILE Collect:• skaner kodów – kody z puszek i Voucherów na energię możesz zarejestrować skanerem (dostępny tylko dla obsługiwanych urządzeń),• informacje push – otrzymujesz na bieżąco informacje o wszystkich wydarzeniach w programie.

Add a comment

WRITE A COMMENT

Verification Code Enter the code exactly as you see it into this box.